Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károlyi Mihály magyar-spanyol...

Károlyi Mihály magyar-spanyol tannyelvű vagy Szent László Gimnázium (olasz kéttan. )?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nézegetem az iskolákat.. A Károlyi felé hajlok, de hallottam a Szent Lászlóról is, jót és rosszat is... Melyik a jobb? Vélemény róluk(akár külön-külön is)?

Előre is köszi ^^



2014. jún. 5. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Szent Lászlóban nagyon jó a közösség, eszméletlen jó suli, de szerintem a Károlyiba menj. Egyrészt a spanyol hasznosabb nyelv (meg szerintem szebb is), másrészt (nem hallottam lászlós kéttanosokat beszélni, de) Károlyisokkal már találkoztam, és egyfolytában az járt a fejemben, hogy soha az életben nem fogok olyan szépen beszélni spanyolul mint ők.


És ezt úgy írom, hogy lászlós vagyok, bár nem olasz kéttanon.

2014. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Wooow. Köszi! ^^
2014. jún. 5. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én meg a Károlyiba járok és nagyon jó...nekem szinte csak pozitív tapasztalataim vannak.. A közösség nagyszerű és a tanárok nagyon egértőek és mai felfogásuak :) csak ajánlani tudom :)
2014. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet :) remélem hogy esély is van, hiába tetszik nagyon a Károlyi. :D
2014. jún. 10. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:
első vagyok. örülök hogy a károlyi mellett döntöttél. én azt hallottam hogy a bekerülést illetően olyan mint a lászló: egyre könnyebb bekerülni, egyre nehezebb bent maradni. szóval hajrá :))
2014. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre akkor ez nekem kedvez. :D Még. :D köszi! :)
2014. jún. 14. 15:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul döntöttél... :/ A Károlyi egy nagy szar, épp most megyek át másik suliba. Akkor menj oda, ha elég sznob vagy (pénzes vagy és köcsög), ha jól tudsz nyalni a tanároknak és egyébként is jól tűröd a barmokat.
2014. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó kettő megvan. (mondjuk nem kell nyalni, alapjaiban bájos vagyok. ^^ [oksi, amúgy nem, de így már félig sznob is vagyok, az egó része megy. XDDD])

Miben nyilvánul ez meg, vagy hogy érted hogy nagyon sok a pénzes ...csög?

Amúgy köki a választ, ment a zöld mancs is (mint amúgy mindenkinek aki válaszolt.:)).

2014. aug. 11. 22:20
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Ohh, hát ha ilyen vagy, biztos jól fogod ézerni magad. :)

Sok sikert, kösz a zöld mancsot.

2014. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szűzanyám, dehogy vagyok. :D
2014. aug. 13. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!