Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karán mikor szokott lenni a beiratkozás?

Figyelt kérdés
Az erkölcsim augusztus 22-ig érvényes, bele fog még férni vagy igényelnem kell újra? Valaki azt mondta, h augusztus, más meg, hogy csak az alapkiképzés után.

2014. jún. 8. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

beiratkozás hogy lenne kiképzés után?

Akkor hogy mész el kiképzésre? kit fognak képzeni ha nem tudják ki vagy?!?!?!?!?!?!?! Gondolkozni kell mielőtt valaki baromságát bevesszük.

Egyébként szerintem igényelj újat mert 22 után volt tavaly a beiratkozás.

2014. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kiképzés tavaly 22-én kezdődött, szóval akkor beleférne még
2014. jún. 8. 14:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ezt a lekezelő stílust dugd oda, ahova. Nem tudom minek képzeled magad. Egyegyszerű kérdést tettem fel, ha nem tudsz válaszolni normálisan, akkor meg otthon kéne keresgélni a hibát.
2014. jún. 8. 15:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval valahogy nem jön össze, amit mondasz. Vagy kiképzés előtt van, de akkor 22-ig vagy kiképzés után..
2014. jún. 8. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Tipikus sün van születőben... Taps, taps. Egyébként én újraigényelném, az a biztos.
2014. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg ezt a lekezelő stílust dugd oda, ahova."


Ajjajjj... gondok lesznek itt.. :))) Szerintem ha nem birod elviselni hogy igy beszélnek veled ne gyere ide mert 2 hét után sírva fogsz hazamenni.

Vagy embereld meg magad és sz4rd le hogy ki hogyan beszél veled.


A másik meg: A beiratkozás mindig kiképzés előtt van. MINDIG tehát érdeklődd meg telefonon hogy mikor lesz, és ahhoz tudsz viszonyitani.

2014. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jún. 9. 00:33
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, kicsit tényleg túlreagáltam, agyamra ment a sok tétel :D köszönöm a segítséget!
2014. jún. 9. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!