Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Fazekas Mihály Gimnáziumban...

A Fazekas Mihály Gimnáziumban ( budapesti ) nézik a kitűnőségen belül azt, hogy mely tantárgyakból kapsz dicséretet?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a főbb tantárgyakból és a természettudományos tárgyakból van dícséretet (matek, magyar, fizika, kémia),

akkor az jobb, mintha "csak" tesiből v. rajzból van

2014. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi, de ha nálunk egyszerűen egy tanár csak úgy, semmi másik indokból nem szokott dicséretet adni, még ha versenyzel is, akkor abban az esetben mi van?, tehát lehetsz kiemelkedő, szín ötös de nem ad, azt belenézik, mert szerintem nem kérdeznek meg minden tanárt, hogy ő dicséretet ad-e. Vagy ezt szóvá kellene tennem a szóbelin?
2014. jún. 11. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem fontos az, hogy dícséretes legyél

Az a fő, hogy ötös legyél és ennyi (meg hát persze látszódjon rajtad, hogy érdekel pl. a matek)

2014. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az bőven elég, ha kitűnő vagy meg még versenyeken is részt vettél, illetve ott még helyezést is értél el


Mert bizonyára vannak elég sokan, akik zsintén kitűnők, de viszont nem voltak versenyen vagy ott nem értek el semmiféle helyezést

2014. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de én akkor is igazságtalannak tartom, hogy valamelyik osztályban a pl.: ez meg az a tanár ad ebből meg abból a tantárgyból, nálunk meg nem.
2014. jún. 11. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem éppen igazságos

De sajnos nem nagyoon tudsz mit csinálni

2014. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk ez is igaz.
2014. jún. 11. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!