Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valami tipp, hogy a BME...

Bányai Tamás kérdése:

Van valami tipp, hogy a BME energetika karára hány pont fogg kelleni 2014-ben?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Vagysz te is nem magyar?
2014. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hello,

Legutóbb 424 volt, de ahogy én gondolom most emelkedni fog kicsit, valószínűleg 430 körülre.

Megindoklom h miért

Akik energetikára mennek, kötelező 1 emelt érettségit tenniük, vagy matekból vagy fizikából.

Sokan mennek oda matek emeltel, ami az idei évben viszonylag könnyebb volt, így töb embernek lesz több pontja.

Másrészt szerintem egy olyan szakról van szó ami az elmúlt években egyre nagyobb teret nyer magának, így többen is jelentkeznek, de maximálisan 120 főt vesznek fel, legfőképp emiatt fog szerintem viszonylag nagyot emelkedni a ponthatár.

üdv!

(am grat az első válaszolónak -.- )

2014. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!