Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Kunigunda Kollégium?

Milyen a Kunigunda Kollégium?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mármint a Kunigunda útján lévő MÁSz?
2014. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Budapesten van a Kunigunda utcába és a kolinak a neve is ez
2014. jún. 17. 19:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Koszos, büdös, az épület másik részében hajléktalanok laknak.
2014. júl. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2 koli van a Kunigunda útján, az egyik a Márton Áron, a másik a Kunigunda.


utóbbit nem ajánlom

2014. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A Kunigunda...UNDORÍTÓ! Ma költöztettük be oda a nővéremet a barátnőjével és sírva fakadtunk. 50000 forintot kellett fizetni. A szoba mocskos, meleg víz nincs, semmi nincs. Gusztustalan, gyomorforgató. A zuhanyzó és a wc közös. Borzalmas állapotban vannak, szerintem senkinek nincs hozzá gusztusa. Takarítás nem volt az árban, koszos szoba fogadott. A panaszra semmit nem reagáltak. A személyzet bunkó stílusban beszél. A másik fele egy munkásszálló tele hajléktalanokkal, akik veszélyesek és mocskos szájúak. Lopás már fordult elő(a recepciós nő mondta). Szóval senkinek nem ajánlom. Az a hely egy pokol. Inkább a híd alatt!
2014. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ágyipoloskával is fertőzött a hely.


Zárt szobákból loptak laptopokat, mert a portások magára hagyták a portát rendszeresen, a kulcsokkal a falon hagyva.


Zuhanyzókkal meg vigyázni kell, mert koszos víz csepeg néha felülről.


A portások nagyon primitívek és bunkók, ha valakivel éppen nem szimpatizálnak.


Meg a portában szokott lenni az egyik diák is, ami egyébként nem megengedett, de már anya-fiú kapcsolat alakult ki köztük, a srác süt-főz a portásoknak, az egyikük, anyai szeretettel hálálja ezt meg, mondjuk ez annyira nem lenne zavaró, ha a srác nem érezné magét feljogosítva, hogy beszólogasson, meg sértegessen másokat.

2014. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
rendben már ismerem ott az életet és el is mentem onnan most megyek orvoshoz hogy nem-e vagyok tetves...
2014. szept. 10. 10:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyen válaszok után odamentél?


Katasztrófa turizmusból?

2014. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

2016, a testvérem lakik ott, undorító retkes mocskos hely tele elmebetegekkel, 20.000 Ft egy hónap úgy hogy konkrétan egy bűzölgő fertőző szobát kapsz érte, ahol az ablak annyira szar hogy süvít be a szél. A hűtőkből a kajákat rendszeresen ellopkodják, a kolesz tele van munkásokkal meg cigányokkal, hajléktalanokkal. És a LEGSZEBB:

Valaki rendszeresen a folyosó közepére szarik, illetve a falakat ajtókat össze keni vele. Egy éve nem bírják kideríteni ki kulázik minden éjjel a folyosóra majd keni össze vele az eget is. Legutóbb a mikróba szartak bele, és akkor így akarj ott ENNI és FÜRDENI, meg egyáltalán élni. Testvérem menekül... tele van a hely elmebetegekkel egyszerűen hihetetlen hogy mi megy ott. Épeszű ember nem költözik oda, vagy ha mégis, menekül.....

2016. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Bár 1 év eltelt a legutolsó hsz óta, de én is laktam itt egyszer (meghatározó élmény volt), és leírom a tapasztalataimat, ha esetleg valaki most gondolkozna rajta, hogy beköltözzön...


Először is az árban sok minden nincs benne. A Wi-Fi használatért külön fizetni kell, pedig nem is működik rendesen (elvétve lehetett csak használni). A mosógép és a szárító használata szintén pénzbe kerül. Ettől viszont nagyobb probléma, hogy a kollégiumban egyetlen mosógép van, ami 170 emberre kicsit szűkös szerintem (én csak akkor tudtam kimosni, ha vasárnap hajnal 3-kor mentem le). A szobákban nincs hűtő, helyette a porta melletti helységben van pár darab, de azok természetesen tömve vannak. Ha mégis sikerül valamelyikben egy kis helyet találni, fölösleges betenni, mert néhány órán belül úgyis ellopják. Persze a konyhákban található tűzhelyek többnyire nem működnek, így a kör bezárult (ha nincs lehetőséged főzni, nincs mit hűtőbe tenni). Az sem elhanyagolható, hogy a szobában nincs meleg víz, csak a fürdőhelyiségekben, amelyek koedukáltak, így egyszerre általában 1 ember használhatja őket (tehát kéretik sorban állni). Maga az épület koszos, büdös, igénytelen, és szerintem életveszélyes is (volt éjszaka, amikor arra keltem, hogy a párkány feletti vakolatból leszakadt egy jó nagy darab). A szomszéd épület munkásszállóként üzemel, ahol nem a legszimpatikusabb figurák laknak, és néha olyan hangosan mulatnak, nótáznak, hogy nem lehet tőlük aludni (party forever!). Egyébként tudtommal maga a Kunigunda kollégium is munkás- és hajléktalanszállóként üzemelt korábban, csak "átalakították" diákszállóvá (itt az átalakítás kb. annyit jelenthet, hogy kiraktak a bejárat fölé egy "diákszállás" táblát). Összességében maga a kollégium lakhatatlan, élhetetlen. De ezzel még nem is volna baj, ha az ára is ezt a minőséget tükrözné. A baj csak az, hogy ezért a minősíthetetlen helyért cserébe szinte ugyanazt az árat kérik el, mint bármelyik ("normális") magánkollégiumban.


Kizárólag mazochistáknak, nihilistáknak, és "kalandvágyóknak" ajánlom.

2017. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!