Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén várhatóan mennyit emelked...

Idén várhatóan mennyit emelkedik a ponthatár a SE ÁOK-on (Semmelweis Orvosi)?

Figyelt kérdés
463 ponttal biztosra vehetem, hogy felvesznek?

2014. jún. 19. 21:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
sajnos semmi esélyed...mindegy, majd jövőre..:)))
2014. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztosra!!!

Nyugi már, emberek! :)

2014. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Hacsak el nem számoltak valamit, ennyi ponttal csak nem lehetsz annyira butus, hogy komolyan kétely merüljön fel benned a bejutásoddal kapcsolatban. Ergo dicsekedni jöttél ide. Köszönjük.
2014. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

463 ? :O nem 436-t akartál írni?

Vélemenyem szerint a 436 is elég lenne :)

fel vagy véve!

2014. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Egy hatalmas nagy bunkó vagy kérdező. Pontosan tudod, hogy elég lesz, de itt villogsz a pontjaiddal...
2014. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondd meg nekem előző, mégis hogy lehet villogni a pontokkal névtelenül? Úgy sem tudod ki vagyok, ezért nem is lenne értelme itt villognom... -.-


de látom, neked egy hatalmas bunkó van a neocortexed helyén, biztos nem lennél képes a határpontszámra sem! :D

2014. jún. 19. 23:07
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Akkor nemes egyszerűséggel ostoba vagy, kérdező. Ez a két lehetőség van. Soha nem volt, ismétlem soha nem volt a Sotén 440 feletti ponthatár, még akkor sem, amikor nem kellett két emelt. Ezt kemény két percembe került megnézni felvin. Annak az esélye, hogy most két emelt mellett 23 pontot emelkedne ZÉRÓ az esély. Ezt te is meg tudtad volna nézni, úgy gondolom, aki 463 pontot hoz annak ez semmi. Tehát arcoskodni akartál... Ha idiótaságot kérdezel, arra ne várj értelmes választ!

Ami pedig a ponthatár elérését illeti most fogom kezdeni a szigorló évemet, habár nem a Sotén, hanem vidéken. De ez lényegtelen, egy év múlva ilyenkor 99 százalék eséllyel végzek. Te lehet, hogy soha nem jutsz el idáig.


Ez a kérdés egyetlen dologra volt jó, hogy akik határpontszámmal izgulnak otthon, ők most szarul érzik magukat, neked pedig hízik a májad. Ó és tudtál egy latin kifejezést? Húú, de okos vagy kapsz kockacukrot!

2014. jún. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem az volt a fő kérdés, hogy 463 ponttal felvesznek-e biztosra (láthatod, hogy ez csak a mellékkérdés, tudod ezért van kisbetűvel írva, érted?). Azért írtam azt a mellékkérdést, hogy biztosra vehetem-e a jelenlegi pontszámom alapján a felvételt, vagy esetleg van más döntő tényező is (pl. valamilyen alkalmassági vizsgálat, felvételi elbeszélgetés, ...). De erre még mindig nem kaptam senkitől kielégítő választ. Lehet, kissé hiányosan fogalmaztam, ezt elismerem... De amit te állítasz, azt nem!


A fő kérdést pedig ide bemásolom, mert nem biztos, hogy tudsz rendesen olvasni: " Idén várhatóan mennyit emelkedik a ponthatár a SE ÁOK-on (Semmelweis Orvosi)?"

2014. jún. 20. 07:19
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerinten nem fog tíz pontnál többet emelkedni
2014. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Milyen alkalmassági? Arról szerintem tudnál..
2014. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!