Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemváltás-hallgatói...

Egyetemváltás-hallgatói szerződés segítség!?

Figyelt kérdés
2012-ben kezdtem el az egyetemet, 2 aktív félévem volt, aztán átmentem egy másik egyetemre, ahol az 1. félévem aktív volt, a 2. passzív. Ma jött egy levél az oktatási hivataltól, valami határozat az 1. egyetememen elhasznált féléveimről. Nem tudom, mit jelent vagy miért kaptam :S. Szeretnék pótfelvételivel megint iskolát váltani, és ha felvesznek pótfelvételivel, költségtérítéses lennék. Az érdekelne, ha szeptembertől költségtérítéses lennék, ugye akkor sem kell visszafizetnem az elhasznált 3 állami félévemet?
2014. jún. 20. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell visszafizetni ebben az esetben.
2014. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! ez a levél meg kicsit megijesztett, mert nem jön le belőle hogy tudnak arról hogy nem hagytam ott a felsőoktatást, csak másik egyetemre mentem..
2014. jún. 20. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!