Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME gépész szakra jelentkezők....

BME gépész szakra jelentkezők. Hogy álltok pontokkal?

Figyelt kérdés
Sajnos elszúrtam a matekot igy kérdéses, hogy felvesznek-e.

2014. jún. 20. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az en baratom oda jelentkezett es 478 pontja van.
2014. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez igen !
2014. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Négyszázhetvenn pontot elérni nem semmi
2014. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
413
2014. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik gepeszmernoknek jelentkezo osztalytarsamnak 418 pontja lett. Nekem 430 van, de en mechatronikai mernoknek jelentkeztem, a fizetos talan osszejon. 2. Helyre villamosmernokot jeloltem, tehat nem jelentkek szamodra konkurenciat. Ahogy neztem, nem sok valtozas tortent jelentkezok teren tavalyhoz kepest, viszont elofordulhat, hogy a felvetelt nem nyert mechasok ratok zudulnak, mert nagyobb reszben gepeszt szoktak jelolni, kisebb reszben energetikat vagy villanyt. Mechan meg a tavalyi ketszeres megnott haromszoros tuljelentkezesre. Igy en csak emiatt gondolnek ponthatar novekedesre, de szerintem 390 fole nem fog menni. Ha ennyid megvan, akkor nincs min izgulni. :)
2014. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
450 körül lesz
2014. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!