Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó lett a bizonyítványom?

Jó lett a bizonyítványom?

Figyelt kérdés

Magatartás: 4

Szorgalom: 5

Nyelvtan: 4

Irodalom: 5

Matematika: 4

Angol: 5D

Történelem: 4

Földrajz: 4

Természet: 4

Egészségtan: 5

Informatika: 5

Ének: 4

Technika & Rajz: 3 (nem értek hozzá)

Testnevelés: 4

Átlag: 4.1



2014. jún. 22. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2014. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
6.o
2014. jún. 22. 00:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Jövőre bejön a kémia, fizika, szóval nehezebb lesz
2014. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó bizi, de a hatodik az könnyű.


19/L

2014. jún. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem hagytál ki valamit?

Mi az a "természet"? Nem a biosz?

2014. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezen még lehet javítani

(földrájz, töri, matek)

2014. jún. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekünk természet volt
2014. jún. 22. 00:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Az természetismeret. Nincs ilyen tárgy, hogy természet.


Szerintem nem ér semmit egy ilyen bizonyítvány. Erre mondhatnánk azt, hogy jó. De 6.-ban a kisiskolások 85%-nak ilyen. A probléma 8. osztálytól kezdődik. Akiknek ilyen a jegyük ilyen korban, azok általában csak rosszabbodnak az a rossz hírem. Szóval nem jó. Egyáltalán nem jó. Lazán 4,5 fölött kéne lenni.

2014. jún. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább 4,5-ös átlag számít jónak 6.osztályban, de ne add fel! Számít az is, hogy milyen suliba jársz. Én például nagyon erős általános suliba jártam 4,2-4,5 között volt az átlagom, viszont ezt a szintet gimiben is tudtam tartani, illetve felül is múlni, míg volt ismerősöm, aki kis falusi suliból jött, végig 4,5 felett volt az átlaga, alig volt négyese, majd gimiben koppant, mikor mindenből 2-3as volt. Aztán a gimit szidta, mert túl nagy az elvárás, pedig ő simán 5ösöket szerzett ált.suliban. Ennél rosszabb ne legyen, illetve az érettségi tárgyakra próbálj nagy hangsúlyt fektetni(tudom, ez nagyon nem aktuális még, de késöbb jól jön még :) ), illetve amilyen irányban szeretnél továbbmenni esetleg valamilyen tagozatos gimibe vagy szakközépbe. Matekot és a törit javísd fel amennyire tudod, illetve jövőre fizika, kémia, próbáld az első órától folyamatosan tanulni és megérteni, mert ezek tényleg nehéz tantárgyak, amiben ha egyszer elveszel nem kis munka pótolni. A legkisebb gond, ha azért rossz az átlagod, mert nem tudsz énekelni vagy kislabdát hajítani :)
2014. jún. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azok a szép általános iskolás évek :')) emlékszem 1 db 3-as jegyet sem szereztem évközben. Talán a 6. osztály volt a kedvencem, kitünő bizikkel első helyen vettek fel a gimibe, de utána koppantam, elég gyenge 4.2-es átlaggal zártam az évet, szüleim kiirattak, 2.ba már 4.5 lettem, 3.-ba 4.9 most vagyok végzős és most lettem végre mindenből 5-ös, az általános iskola után 4 év kellett mire újra tudni hoztam a szintem. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy az általános iskolás jegy, hamis képet ad. És javaslom én is, hogy vedd komolyan a törit, magyart, matekot, idegen nyelvet, mert "egyre okosabbak vagyunk". Mire te odaérsz már 15 év érettségi anyaga áll rendelkezésedre. Minél több anyag-> jobb eredmények. 2005 előtt nem volt különösebben nehéz egyetemekre bejutni. Most egyre nehezebb sajna. :S de azért grat!
2014. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!