Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik kollégiumot válasszam?...

Melyik kollégiumot válasszam? (BME)

Figyelt kérdés
Valószínűleg a Bmb-re fogok menni, logisztikai mérnök szakra. Interneten keresgéltem, de nem találtam meg a pontos információkat a kollégiummal kapcsolatban. A kérdéseim, melyik kollégiumban vannak leginkább elhelyezve a logisztikai mérnökök? Van lehetőség 1-2 ágyas szobába bekerülni elsősként? Ha lehet választani, akkor melyik kollégiumot ajánlanátok(legtisztább/legnormálisabb)? Hol találhatnék bővebb információt ezzel a kérdéssel kapcsolatban? Válaszokat előre is köszönöm!

2014. jún. 23. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Legtöbb helyen 3-4 ågyas szobák vannak...

2014. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Közlekkarosok a Barossban vannak elhelyezve, nincs választási lehetőség. Esetenként, ha sokan jelentkeznek, akkor lehet, hogy más kar kollégiumában helyeznek el, de ez nem valószínű.

Amúgy a Baross eléggé lelakott, viszont cserébe jóval olcsóbb, mint az albérlet.

2014. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van fent róla youtube-on egy videó, amin azt írják,hogy van 1-2 ágyas szoba is. Elsősként lehetetlen lenne bejutnom?
2014. jún. 23. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, mivel ősszel a gólyáknak vannak "lefoglalva" szobák. Felvételi pont illetve szociális alapon lehet bekerülni.
2014. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Első évben azon kell reménykedned, hogy egyáltalán bekerülj koliba.
2014. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem be fogok, ha a szociális helyzet és a távolság alapján válogatják ki az embereket. Ugyanis 300 km-re lakom, és árva vagyok. Bár nem tudom,hogy pontosan mi alapján döntenek.
2014. jún. 26. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg Baross, de majd ki kell töltened egy online jelentkezést, ott más kolikat is meg jelölhetsz. Amúgy a Baross egy régebbi koli, anno az építőmérnököké volt, 2 ágyas szobák vannak kézmosóval (a legtöbb), közös zuhanyzó/WC. Nagyon jó helyen van, 2 perc a BME és a Móricz is + előtte áll meg egy csomó villamos. Én VPK-s vagyok, ez sem a legmodernebb, de nincs vele nagy baj, itt a "pórnép" 4 ágyas szobákban lakik (később felküzdheted magad jobba is...), viszont van saját tusoló a szobához. A Schönherz (VIK-es), Kármán (gépész koli) modernebbek, viszont ott még kb. egy szöget sem verhetsz a falba, meg van még a Wiegner (GTK-s, kicsit messzebb a sulitól), Bercsényi (építész koli az Allée-nál), Martos (vegyész koli), ezeket annyira nem vágom én sem... Szóval általában a karod kolijában helyeznek el, de nem feltétlenül, nálunk is csomó GTK-s, gépész, vegyész, stb. van, pedig eredetileg építős koli...
2014. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Baross. Már felújították. Jó a közösségi élet. Pincében van a Habár szórakoztató centrum (kocsma). Jó hely:)
2015. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!