Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik kollégiumba tudnék...

Melyik kollégiumba tudnék menni? (Debreceni Egyetem)

Figyelt kérdés
Jövőre leszek első éves biomérnök szakon. Leginkább 1 vagy 2 ágyas szobába szeretnék menni. Melyik kollégiumot ajánlanátok? Melyik a legkonszolidáltabb? Melyikben vannak elhelyezve a biomérnök hallgatók? Van lehetőségem első évesként bekerülni a Campus Hotel Kollégiumba? Mit tanácsolnátok? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

2014. jún. 23. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy ágyast akarsz inkább menj albérletbe.
2014. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez is egy lehetőség, viszont az körülményesebb, drágább, és nem annyira megbízható mint egy kollégium. Amúgy nem ragaszkodom az 1 ágyashoz. A kétágyas is jó lenne, de ha van lehetőségem, akkor már miért ne használnám ki...
2014. jún. 23. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Kossuth I, II, III kolik
2014. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Kossuth I-II. -be vannak 1 illetve 2 ágyas szobák. Igen a campusba is bekerülhetsz.

Zzenkívül a Tisza István Kollégiumba is két ágyas szobák vannak (Én itt voltam egy évig, most fejeztem be az első évemet szintén biomérnök szakon, esetleg ha van valami kérdésed még, nyugodtan írj:D)

2014. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!