Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Huszár Gál Gimnázium...

Milyen a Huszár Gál Gimnázium Debrecenben? Ha nem vagyok vallásos inkább hagyjam? Milyen a közösség?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jól értettem -e, de a honlapon azt láttam, hogy a 2014-15-ös tanévre csak egy gimis osztály indul? o.O Tényleg így van, vagy csak én néztem el?

2014. jún. 26. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Az nem gimi,az csak gimnázium nak csufolt szar..
2014. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne lehetne
2014. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jelentkezz inkább a Dienesbe
2014. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

A Dienes (ha jól tudom) szakközép, én meg gimibe szeretnék menni. Tudom, hogy akkor meg nézzek ilyen jobbat (Ady, Fazekas, Kossuth, TÁG stb..), de eddig nem találtam olyat, ami érdekel. Vagyis, olyat találtam, de az mind (vagy majdnem mind) 5 éves, azt meg kizárom, 5 évesbe nem szeretnék menni, mert így is akkor már 20 évesen érettségiznék, az meg szerintem elég kései, hasonlításképp unokatesóm még csak jövő hónapban lesz 20, de már kijárt egy év egyetemet.

Egyébként nem gondoltam, hogy idejövök, csak úgy érdeklődtem, mert arról nem sokat olvastam még, az ilyen híresebbekkel meg tele van minden.

Köszi még1szer!

2014. jún. 26. 18:24
 5/5 anonim válasza:
89%
Igen, csak egy gimis osztály indul. Amúgy jó iskola. Bibliai értékrendet képviselnek, és igyekeznek betartatni is a gyerekekkel. Nem kötelező az egyházhoz tartozni, nem kötelező részt venni istentiszteleten sem. A környezet, és az iskola felszereltsége kiváló. Ha tanulni szeretnél az iskolában, és nem másért akarsz gimibe menni, akkor hajrá!
2014. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!