Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PÉCS. Nagy Lajos Gimnázium...

PÉCS. Nagy Lajos Gimnázium vélemény? Hányastól lehet bejutni? Több lent

Figyelt kérdés
hallottam,hogy nagyon vallásos iskola és gondolkodtam már azon,hogy oda megyek csak annyi,hogy nem voltam elsőáldozó, az baj? Az átlagom 4,2 most megyek 8.-ba

2014. jún. 29. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A vallásos részéről nem tudok nyilatkozni, de az szerintem sokat elmond az iskoláról, hogy a pécsi orvosi diákjainak, egy nagyon jelentős része ott érettségizett.
2014. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát az tény,hogy nagyon erős iskola
2014. jún. 29. 19:16
 3/14 anonim válasza:

Erős iskola. Szigorú is. Ha bírod a hajtást és nem zavar a szigor, érdemes odamenni. Persze az sem árt, ha katolikus vagy, az nem gond, hogy nem voltál első áldozó. Itt vannak infók a felvételiről, bár biztos nézted már :) [link]

Amúgy én nem oda jártam, mert nem passzolt a személyiségemhez, de sok embert ismerek aki oda járt. Ha nagyobb szabadságra vágysz, akkor egy kevésbé szigorú iskola a nyerő, azokból is be lehet jutni orvosira is, vagy bárhová, rajtad múlik, nem az iskolán.

2014. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a válaszodat! Végképp azt is megköszönöm,hogy nem azt írtad,hogy : "ott az oldal nézd meg.." mert általában ezt szokták.
2014. júl. 1. 13:03
 5/14 anonim válasza:
Hogy őszinte legyek engem is érdekelne a téma.... pont ilyen helyzetbe vagyok én is nekem sok ismerősöm jár oda és elég sok különböző véleményt hallottam h tetszik, meg jó..de hát az egyházi dolog .. , meg most az új igazgatójára is elég sok panaszt hallottam ezért engem is érdekelne ez a dolog.
2014. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
akkor legalább nem én vagyok az egyedüli, most mész 8.-ba?
2014. júl. 3. 19:41
 7/14 anonim válasza:
Igen, igen :D és a suli követeli h október elejéig döntsük el. Te pécsi vagy?
2014. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ha vannak még vélemények én szívesen meghallgatnám . A német és az általános érdekel ( az előző voltam )
2014. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen Pécsi vagyok:D Én Angol és Általánosra gondoltam :D
2014. júl. 4. 13:20
 10/14 A kérdező kommentje:
Am.. tudod,hogy mikor lesz nyílt nap?
2014. júl. 4. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!