Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetemen mennyire...

Debreceni Egyetemen mennyire érdemes a következő szakokra menni: kereskedelem és marketing, gazd. és menedzsment, pénzügy és számvitel?

Figyelt kérdés
úgy tudom legjobb helyek ezekre a szakokra a BCG és BGF de Debrecenben nagyobb eséllyel lehet kolit kapni..ott is hasonlóan jók ezek a szakok? érdemes azt választani?
2014. jún. 29. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A kermark sztem sehol sem jó. Én BGF-es vagyok/voltam gazdmenen, akik nálunk nem bírták a tempót, pl. besokkaltak mikor matekból nyolcadjára sem mentek át :D akk a társaság egy része a Debreceni Egyetemre jelentkezett át már évek óta, mert azt mondják ott könnyebb, ugyanez a psz-szel el. De mást nemtok róla.
2014. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy bukhattak meg 8x is, mikor F (6.) vizsga a maximum, és az is kérvénnyel?
2014. jún. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy,h korábban 2szer vehetted fel a tárgyat 3-3 vizsgalehetőséggel, utána pedig lehetőség volt 2 vizsgakurzusra is, így 3+3+1+1=8
2014. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem hogy könnyebb, de jelent bármilyen hátrányt pl egy bgf diplomával szemben majd munkavállalásnál?
2014. júl. 1. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!