Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki szerzett aláírást...

Ha valaki szerzett aláírást egy tantárgyból, viszont érdemjegyet nem kapott, hogy számít bele az ösztöndíj indexbe?

Figyelt kérdés
Öt kredites tantárgyról lenne szó,ez ilyen esetben sehogy sem számít az átlagszámításnál, tehát nulla a szorzója?

2014. jún. 29. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
TVSZ-t tessék olvasni. Egyébként a logikus az (ahogy nálunk volt), hogy nem teljesített tárgy, így súlyosan ront az ösztöndíjátlagon.
2014. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De tényleg, egyetemista vagy, értelmiséginek készülsz, és nem jut eszedbe a TVSZ-t elővenni? Azt ugye tudod, hogy a kérdésedre a válasz nem a Zalaptörvényben van, hanem a helyi TVSZ-ben, és ezért egyetemről egyetemre, sőt akár karonként is változhat?
2014. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben van! Következő kérdésem az lesz, amit kiírok, hogy "Mellém köpött a barátom, terhes vagyok?" Azzal biztos több információhoz jut majd más is, aki hasonló gondban lehet, esetleg :) Nyilván azért kérdeztem itt, mert egyéb helyeken nem találtam érdemleges választ, s reméltem van aki eszeveszett TVSZ-ezés helyett (amiben egyébként nincs erre szóló tájékoztatás) pár sorban leírja mi a helyzet ÁLTALÁBAN ilyenkor. nem kell konkrét, hanem általánosságban mire lehet számítani.na puszi
2014. jún. 30. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:

"s reméltem van aki eszeveszett TVSZ-ezés helyett (amiben egyébként nincs erre szóló tájékoztatás)"


- Én azért mernék fogadni, hogy ja belinkeled nekem a TVSZ-t, megtalálom rá a választ.


"pár sorban leírja mi a helyzet ÁLTALÁBAN ilyenkor.

nem kell konkrét, hanem általánosságban mire lehet számítani.na puszi"


- Nincs olyan, hogy általános eset, de leírtam, nálunk mi a helyzet. Ha nincs jegy, akkor nem teljesített a tárgy, és kész. Nálunk az ösztöndíjat a korrigált index alapján számítják, amelyen olyam fél egységet - is - ronthat egy 5 kredites nem teljesített tantárgy.

2014. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy hablatyolást szeretnél konkrét és használható válasz helyett? Akkor viszont nem nekem szól a kérdés.
2014. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!