Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jó iskola Kecskemé...

Szerintetek jó iskola Kecskeméten a Kada Elek Közgazdasági szakközépiskola? 8. -os vagyok.

Figyelt kérdés
Tudtok valamit mondani a tanárokról, erős-e az iskola, hány éves a közgazdasági osztály, érdemes-e oda menni, mennyi esély van, hogy felvesznek jelenleg, ha a 7. év végi bizonyítványomban csak három 4-es lett a Tesi, Föci és a Nyelvtan .

2014. júl. 2. 13:27
 1/4 anonim válasza:

Én most szeptembertől kezdek ott kilencedikesként. Azt mondják, hogy a tanárok jófejek,és elég erős a tanítás.

Közgázt fogok tanulni.4+1 éves ami annyit takar, hogy négy év után leérettségizel utána pedig egy év alatt elvégezhetsz egy szakmát.(mert amúgy 2 év lenne)

Van rá esélyed, ha jól írod meg a központit. Én elszúrtam a központit de a jegyeim jók voltak és felvettek. Mindenképp menj el a nyílt napra(én akkor szerettem bele az iskolába)

Amint többet tudok majd írok még:) sok sikert, a felvételis zűrökhöz:)

2014. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én most végzek

nem tudom melyik szakra szeretnél menni de nekem nagyon bevált

persze vannak olyan tanárok mint máshol akiket nem fogsz annyira szeretni mint a másikat de szerintem sokkal jobbak mint egy átlagos szakközépiskolában

ha figyelsz órán meg rendesen tanulsz akkor nagyon jó eredményeid lehetnek

négy évesek az osztályok a kéttannyelvű öt :D

2015. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

KADA ELEK A LEGJOBB

elméletileg(ha felvesznek) oda járok közgazdaságra :)

Nyílt napon beleszerettem <3

2015. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És hányas átlaggal vesznek fel?
2018. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!