Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécs. Nagy Lajos Gimnázium....

Pécs. Nagy Lajos Gimnázium. Felvennének?

Figyelt kérdés
Az átlagom 4,2 szeptembertől kezdem a 8.-at igyekszem,sőt akarok javítani az átlagom. Az Angol szak érdekelne. Annyira nem vagyok vallásos, megvagyok keresztelve és ennyi nagyon ritkán járunk templomokba misékre és stb. ez számít?

2014. júl. 6. 09:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Kérlek véleményt is írjatok, köszi előre is
2014. júl. 6. 09:51
 2/9 anonim ***** válasza:

Számít az átlag.. ha 4es körül megvan minden akkor az már oké. De leginkább a felvételinek kell jónak lennie. Ha 40-40 pont meglesz mind a kettőből ( matek - magyar ) akkor már biztos lehetsz benne hogy bent vagy.

( Én most végeztem )

2014. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oh. hát magyarból szerintem meglesz matekból kétlem, ritka sz*r vagyok belőle :/ de majd megyek matektanárhoz hátha segít. Tudnál valamit mesélni a suliról? tanárokról?
2014. júl. 6. 10:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat kell tanulni, különben simán kibuksz:) a tanárok megértőek és jó fejek nagyon, én nem is ismerek olyat akit nem bírnék... tudtommal a legtöbb osztály nagyon összetartó és mindenki kedves mindenkivel
2014. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oh. hát .. remélem minden jó lesz és nem egy hülye osztályt kapok.. :/
2014. júl. 6. 10:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Még jelölj be azért mást is, másik középsikolát meg másik tagozatot, úgy biztosabb
2014. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
persze, nem ez lenne az egyetlen :)
2014. júl. 6. 12:30
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy te milyen szakon voltál?
2014. júl. 6. 12:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Én most leszek végzős. Szerintem ha nagyon rádolgozol, akkor simán bekerülhetsz :)

Mondjuk én azért ismerek nem is egy olyan tanárt, akit nem bírok, meg nem mindenki korrekt, de az osztályközösségek szinte mind tényleg nagyon jók.

(Én biosz-kémiás vagyok)

2014. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!