Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ceglédi Bem iskolában érettség...

Ceglédi Bem iskolában érettségi megszerzése 21 év alatt? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Szeretnék először egy érettségit, és utána egy szakmát szerezni, de a gimibe sajnos nem vettek fel, az egészségügyi pedig ahova járok 1 éve (Török János)nem igazán az én helyem: sok tanárral nem jó a kapcsolatom a kezdetektől fogva, az osztálytársaim sem szeretnek, de nem ez a legrosszabb, hanem hogy letettem a nyári gyakorlatot, és rá kellett jönnöm, hogy nem vagyok elég elhivatott ahhoz, hogy ebben a szakmában helyezkedjek el.

Hallottam róla, hogy a Bemben le lehet tenni csak egyedül az érettségit is, és van nappali képzés is, ami olyan mint egy "rendes" középiskola, tehát pl. hiányzásokat igazolni kell, kap az ember diákigazolványt, és nincs tandíj. Erről szeretnék főleg olyanokat megkérdezni, akik már részt vettek rajta.:)

Pl. ez hány éves? Milyen az oktatás? Drága a könyv?

Meg általában a tapasztalatok is érdekelnek.

Előre is köszönöm.:)



2014. júl. 11. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Végül oda mentél?
2018. febr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azóta leérettségiztél?
2018. febr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A "Bem" az milyen suli?
2018. febr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!