Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek már kiküldték a tanköny...

Nektek már kiküldték a tankönyvcsekket (gimis)?

Figyelt kérdés
Középiskolába járok, nem tudom, hogy ettől függ-e valami.
2014. júl. 15. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, nálunk a számlát a tankönyvekről csak a könyvekkel együtt, augusztusban adják oda
2014. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:) Úgy értem, nekem kiküld a tankönyvkiadó egy csekket a tankönyvek árának összegével, azt a postán kell fizetni, én kifizetem, odaadják a kisebbik részét a csekknek (nem tudom mi a neve), lepecsételve, hogy kifizetted. Nekem azt el kell vinnem a suliba a tankönyvosztáskor, csak akkor adják oda, ha én odaviszem. Mondom a nevem, odaadják a megrendelési papírt (talán ez a számla, amire gondoltál?) és ellenőriznem kell, hogy minden tankönyvem megvan-e, amit rendeltem.

Tavaly a befizetési határidő július vége volt, és csodálkozok, hogy még nem küldték ki nekem, pedig a rendelési lapon a cím rendben volt. :)

2014. júl. 15. 16:06
 3/12 A kérdező kommentje:

Látom, még nem érkezett meg senkinek, még elbírálják az adatokat: [link]

Megnyugodtam, azt hittem, csak nekem nem lett kiküldve :)

2014. júl. 15. 16:19
 4/12 anonim ***** válasza:

Most gimibe?:)

Melyikbe?

2014. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Légy türelemmel
2014. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ja bocsi, nálunk máshogy működik, csak el kell menni érte és a többit az iskola intézi

1. voltam

2014. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló: egy hódmezővásárhelyi református gimnáziumba :) (csak egy van belőle)

5-ös válaszoló: köszönöm :)

1-es válaszoló: ja, szerintem minden iskolába máshogy intézik, tisztára össze van kutyulva

2014. júl. 16. 12:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Még nem... ! Pedig már rég kikellet volna küldeni! :/
2014. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak tegnapelőtt küldték ki. Nyugi, még van idő, azt hiszem augusztus közepe a befizetési határdő.
2014. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja, már nekem is megjött a csekk, ráadásul hibásan... :(
2014. júl. 24. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!