Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemre milyen füzeteket...

Egyetemre milyen füzeteket kell beszerezni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amibe neked jólesik jegyzetelni. Ha mindenképpen egy bizonyos fajta kell, a tanár majd úgyis mondja.
2014. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én elkövettem azt a hibát, hogy minden tárgyhoz vettem egy füzet... baromság. Egyet hordtam, minden órán abba írtam, aztán tárgyanként lefűztem, de van aki ezt sem csinálta.

Lefűzhető spirál!

2014. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jé, má majnem elfelejtettem a "Tantárgy" füzetet! :-D
2014. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. júl. 21. 16:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Én vettem egy lyukasztót, géppapírra jegyzetelek és lefűzöm.
2014. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én az üreset javaslom.
2014. júl. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ne vegyél füzetet. Sokkal praktikusabb számítógépen jegyzetelni.
2014. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg, ha kibír másfél órát a számítógép, mert nem minden teremben van konnektor. (Sőt többet kell kibírnia, mert minden szünetben töltögetni, ha egy nap van 4-5 órád, elég macerás...
2014. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A laptop se rossz ötlet. Ha vesz hozzá még egy-két aksit, akkor el lehet vele lenni egy ideig. Ha csak jegyzetel, az nem viszi le annyira, mintha böngészőt nyit meg, pláne még videó is megy éppen, akkor hamar lemerül. De mondjuk nehezebb bepötyögni gyorsan a dolgokat, mint félszavakban odafirkálni a papírra. Szerintem jó megoldás, ha például a kivetítőt lefényképezi vagy hangfelvételt készít, és óra után leírja belőle, ami kell.
2014. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem készíthet hangfelvételt, mert ahhoz írásos engedély kell az előadótól és azoktól is, akik megszólalnak órán. Fényképezésnél se látszódhat arc.
2014. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!