Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyugtassatok meg légyszi!...

Nyugtassatok meg légyszi! Elég lesz a pontom ide?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is elnézést szeretnék kérni, mert tudom, hogy nagyon sok ilyen kérdés van (ráadásul ezzel a szakkal kapcsolatban kb 5 ilyen kérdést találtam), és tudom, hogy nem szeretitek az ilyen típusú kérdéseket, de nagyon félek, és kiváncsi lennék a véleményetekre.


A Műszaki Egyetemre szeretnék menni (BME-GTK) nemzetközi gazdálkodás szakra, önköltséges finanszírozási formában.


Egy másik felhasználó által feltett kérdésnél találtam ezeket a statisztikákat:

[link]


Légyszi ezek alapján mondjátok meg, hogy szerintetek felvesznek vagy nem. 331 pontom van.


Köszönöm, és bocsi mégegyszer.



2014. júl. 22. 19:58
 1/8 anonim válasza:
Szia, Én nem nagyon értek ehhez, de szerintem kevés az esélye mmivel egyedül a 2013-as ponthatárt ütöd meg és még azokból az emberekből is csak keveset vettek fel. Még abban reménykedhetsz, hogy sok olyan diák lesz akit felvettek önköltségesre viszont ő saját maga nem tudja fizetni ezért lemond a lehetőségről és akkor előrébb kerülsz a várólistán. Mindenesetre én azért szorítok érted.
2014. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Erre az évre jelentkeztél? Egyébként mikorra derül ki a felvettek listája?
2014. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebből még bármi lehet. Mindenképp van esélyed rá, hogy felvegyenek, de húzós lesz
2014. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is oda jelentkeztem ,de nekem 396 van de így is nagyon parázok . De már csak párnap ,kitartást és nagyon szorítok :))
2014. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd holnap kiderül
2014. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem holnap fog kiderülni?
2014. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De, holnap este :)
2014. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Grat, Kérdező! :)
2014. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!