Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Benkő...

Mi a véleményetek a Benkő István Református Általános Iskoláról és Gimnáziumról? (Újpest)

Figyelt kérdés
A gimnáziumi rész érdekelne :)
2014. júl. 23. 12:20
 1/8 anonim válasza:
Ne gyere ide
2014. szept. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Miért? Ez engem is érdekel. Iskolaválasztás előtt vagyunk, érdekelne a suli és minden vélemény!
2014. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem az egykori Nyár utcai általános iskola?
2014. dec. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
1-es válaszoló vagyok. Ide járok már évek óta csak általánosba, de együtt vagyunk a gimivel úgyhogy arról is tudok beszélni. A tanári kar borzalmas. Nem 1-2 rossz tanár van hanem a tanárok 80%-a borzalmas. Szokott lenni pótfelvételi is, úgyhogy minden debil bekerül. A NYEK katasztrófa... Alig van valaki aki le tudja rakni a középfokút. Az egész iskola képmutató.
2015. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De melyik jobb nála?
2016. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kedves 4-es kommentelő...kérlek áruld el ki vagy mert tényleg kiváncsi vagyok xD. köszönöm. - Üdv: jelenlegi nyek egyik tagja... :D
2017. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedve 4., megint én vagyok. Tudom h elkéstem már, de a mostani nyékből (30), 18-an lerakták a középfokút...azért ez nem véletlen ;)
2017. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anna Kozak válasza:
Oda járok, szerintem nem rossz iskola, a tanárok között vannak nagyon jók és persze rosszak is, a tanárok 70% jó tanár. Ha, komolyan veszed a tanulást nem nehéz tovább menni egy jó egyetemre.
2022. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!