Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudok tenni ha nem vesznek...

Mit tudok tenni ha nem vesznek fel az egyetemen az általam választott szakirányra?

Figyelt kérdés
Most leszek harmadéves, de úgy néz ki nem fogok bejutni arra a szakirányra amit szeretnék, csak egyre jelentkeztem, a másik nem érdekel egyáltalán.

2014. júl. 24. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
nekem meg ma dől el, h felvesznek-e :D
2014. júl. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. kénytelen leszel végigvinni a szakirányt ami marad

2. átjelentkezel máshova.

Valószínűleg nálunk sem fog indulni a kedvenc szakirányom úgyhogy nekem is el kell majd gondolkodnom.

2014. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Passziváltatsz egy évet. Vagy maradsz és felveszel olyan tárgyakat, amik nem szakirányhoz kötöttek. Nálunk is most lesz szakosodás, és aki nem szakosodhat, az attól még sok tárgyat felvehet és azokat tanulhatja. Szerintem ez sem hülyeség, koncentrálhatsz jobban ezekre, szerzel krediteket. Ha ügyeskedsz, akkor megoldható.
2014. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!