Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még mindig nem kaptam sem...

Még mindig nem kaptam sem sms-t sem e-mailt arról, hogy fevlettek-e, ez normális?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális, persze. Az e-mailt több idő múlva kapod. Az sms az már csak ilyen. A felvi.hu-ra ha belépsz, Profilomra kattintasz majd az Én felvimre, ott meg tudod nézni, hogy hova vettek fel. Mármint gondolom, már most is tudod, de megnyugtatásképpen ... : )
2014. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Egyébként megnéztem, és ugyan felvettek ott de csak a 2. helyre az elsőnél valamiért 0 pontot ír ki pedig a ponthatárnál több pontom van, ez miért van? :O

2014. júl. 25. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok ilyen kérdés volt itt GyK-n, szerintem a legcélszerűbb, ha felhívod a felviseket, ők majd tudnak biztosat mondani.
2014. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pontszám megállapítása nem "egységesen" történik, hanem minden szakra, szakirányra, képzési formára vonatkozóan írt bemeneti feltételek alapján.

Ha jogásznak jelentkeztél volna, akkor egy töri emelt és egy magyar ami kellene, ebből összehozhatnál pl. 450 pontot.

Majd második helyen megjelölt számviteli szaknál a törid és a magyarod semmit nem ér, ott matek és mondjuk közgáz kell, ott lehet, hogy csak 320 pontod lenne.

Míg mondjuk egy alkalmazott közgáznál emelt matekot kérnek, te ilyet nem tettél, de jelöltél ilyen szakot, így arra a szakra 0 pontod van.

Vagyis három jelentkezés, háromféle pontszámítás.


Esetedben is valószínűleg ez történt. Vagy nem teljesítetted a bemeneti feltételeket (pl. emelt érettségi, alkalmassági vizsga stb.), vagy pedig nem volt elég ARRA A SZAKRA a pontod.

2014. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!