Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaposvári Egyetem gólyatáborár...

Kaposvári Egyetem gólyatáboráról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik egy ilyen tábor? Igen, tudom. Lesz sok kufircolás, meg ivászat stb. De én a kicsit normálisabb dolgokra lennék kíváncsi. Milyen programok szoktak lenni? Megéri elmenni? A karoknak külön-külön van tábora vagy egy időben? Ha egy időben, akkor mennyire vannak elkülönítve? Külön programok vannak a pedagógusoknak meg mondjuk a művészetiseknek? A tanárok is jelen vannak?

2014. júl. 27. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! nem sok mindent tudok az egyetemről, de elolvastam a kérdésed, tanárok biztos hogy nem lesznek jelen!! Főiskolán, egyetemeken, vannak HÖK-ös emberkék, vagy hasonlóak, akik diákok, és ők kezelik az ügyeiket, velük fogtok menni :) kufircolás nem hiszem hogy lesz, (ez kb 2010 előtt volt divat) az ivászat illetve semmilyen más dolog nem kötelező. Inkább csoportterápia jellegű játékok szoktak lenni. Ha anyagilag megteheted, hogy elmenj, tedd meg, a kapcsolatok itt kezdenek el kiépülni, aki nem megy el, kevés esélye lesz később is az egyetemen, illetve azt még hozzátenném, hogy ne úgy menj el, hogy akkor le kell tenni valamit az asztalra és kapcsolatokat kell építeni, gondolj arra, hogy itt mindenki fél tőled, és mindenki kapcsolatokat szeretne, nem kell félned tőlük :) A karok, szakok gólyatáborszervezése iskolánként változó lehet.
2014. júl. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2014. júl. 27. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!