Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE Bolyai szakkollégiumba...

Az ELTE Bolyai szakkollégiumba mennyi esély van felvételizni elsőévesként?

Figyelt kérdés

Felvettek TTK bioszra. :) Kollégiumot keresek, de sajnos van esély, hogy a szociális alapúakba nem jutok be. Szakkollégiumból az Eötvös és a Bolyai ami TTK-s, úgy olvastam. Az Eötvöst mindenképp szeretném megpróbálni. A Bolyaiba van esélyem bejutni? Nincs kiemelkedő versenyeredményem sajnos, meg amiket olvasok róla, hogy milyen magas átlag kell hozzá, kissé megijeszt, nem tudom mire számíthatok még tanulás szempontjából.

Várom az ottlakók/eltések véleményét. :)



2014. júl. 27. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is most kezdem az ELTE-t én TTK fizikára megyek :D - biofizika

Nekem van versenyeredményem meg OTDT ajánlásom de ha fel is vesznek akk félévig járhatok oda? És utána a zh-n ha nincs meg a 4,5 akk kirugnak? xD

2014. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja am sztem akk is próbáld meg ha nincs versenyeredményed, max nem vesznek fel

De biztositsd oket a szándékaidról, hogy majd igenis lesz versenyeredményed sőt....

Csak tényleg baromi magas az a 4,5....

2014. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt szűrtem le abból, amit olvastam, hogy az átlag mennyire számít, tényleg van rá esély. :D És azt írták az első év után automatikusan megszűnik a tagság.
2014. júl. 27. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem az első félév hanem az első tanulmányi év után szűnik meg meg a harmadik és az ötödik után

Legalábbis sztem nem a félévre gondolnak

2014. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Végül miért nem felvételiztél?
2015. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eötvösbe sem vettek fel, pedig voltam a felvételijükön dehát nem voltam elég jó nekik :))))))) Nem is próbálkozom többet.
2015. febr. 26. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudnál mesélni egy kicsit, milyen volt az Eötvös felvételije? Köszönöm szépen! :)
2015. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne :))
2015. dec. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!