Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen OKJ-s képzést ajánlanátok?

Milyen OKJ-s képzést ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Idén felvételiztem egyetemre, azonban néhány pont hiányzott az államilag támogatott helyre, és mivel anyagilag nem bírjuk a költségtérítésest, kimaradok ebből az évfolyamból. Jövőre szeretnék újra nekifutni, ezért szeretnék egy ilyen tanfolyamot elvégezni, amely többletpontot jelent.


Külföldi lévén nem vagyok igazán tisztában a dolgokkal, bár amit lehetett, utánaolvastam. Csak két képzést találtam, amelyek egyévesek illetve a számuk 54-essel vagy 55-össel kezdődnek:

Szociális, gyermek- és ifjúságvédelmi ügyintéző

Mentálhigiénés asszisztens (ennek megijeszt a neve is)


Szerintetek a két opció közül melyik lenne ideális? Igazából nem maga a képesítés érdekel, hanem a többletpont, amire nekem szükségem van. Valami tapasztalat, tanács?


Egyébként Debrecenről van szó, lakhatásom elintézve. Holnap mindenképp fel szeretném hívni az ügyfélszolgálatot, de előtte véleményekre is kíváncsi lennék.


Előre is köszönöm!

(Kérlek ne írjátok, hogy inkább érettségizzek emelt szinten, mert az is tervbe van véve, illetve nyelvvizsgám is van, kettő is.)



2014. júl. 29. 22:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Egyébként a Liaiskolára akadtam rá, illetve még egy másikra, de ott nem volt megfelelő képzés. Ha esetleg tudtok mást ajánlani, azt is szívesen fogadom, bármit, tényleg. :)
2014. júl. 29. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!