Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A programtervező informatikuso...

A programtervező informatikusok szoktak robotokat (ember, kocsik) programozni vagy inkább ez a mérnökinformatikusok világa?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen versenyek is és érdekel, hogy a jelentkezők közül szokott e bőven lenni programtervező informatikusok. Pl nállam, ha 20 csoport indul és abból csak 1 programtevető akkor nem.

2014. júl. 30. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdés alatti leírást fogalmazd meg jobban, mert abból semmit se értek.

Amúgy általában mérnökinformatikusok tanulnak ilyet, de elképzelhető, hogy proginfós is akad, ha ez az irány is érdekli (én proginfón vagyok, mi ilyet nem tanulunk, mérnkökinfósok igen).

2014. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leírás. Nálam ha húsz csoportból 1 csoport vagy e közeli a részvételi arány akkor én nem tartom jellemzőnek, hogy proginfósok is versenyeznének iylen téren.
2014. júl. 30. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Én villamosmérnököt látok ebben a témakörben sokat.

Bár gépészek is akadnak.

2014. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A mechatronikai mérnökök pontosan azt tanulják 5 évig, hogyan programozzanak robotokat (autó főleg, de humanoid robotok, művégtagok, drónok, fényképezőgépek stb. mind ide tartoznak). Szóval, ha ez érdekel válaszd a mechatronikai mérnöki szakot.


Nemcsak programozás, hanem gépészet is bőven :) .

2016. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!