Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi legyek hova menjek gimibe?

Mi legyek hova menjek gimibe?

Figyelt kérdés
4,56-os az átlagom és bioszra is gondoltam amugy csak matekből nem vagyok olyan jó tesi, humán,biosz minden jöhet melyik lenne az a. szak amitől sokat kereshetek jó munka és igy akkor melyik suli a jó ugy nyiregyen? milyen szak?

2014. aug. 3. 11:55
 1/2 anonim válasza:
Nyiregy legjobb gimije a Krudy Gyula Gimnazium. Enis ide jarok es nagyon szeretem.. itt van biosz tagozat is :) valamint altalanos ahol 3.-4. Be 2 tantargyat emelt szinten tanulhatsz ^^
2014. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Krúdy, Eötvös, ezeknek jó a biosz tagozatuk :D Ha humánban is gondolkodsz,akkor pedig ott a Kölcsey, nekik rengeteg nyelvi tagozatuk van, valamint lehet humán,vagy töri tagozatra is menni. Vasváriról eltérő vélemények vannak,nézd meg a nyílt napon, neked melyik jön be :)
2014. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!