Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni tágosok nem emlékezt...

Debreceni tágosok nem emlékeztek valtozott a tetelsor minden évben és mikor kezdtetek el készülni?

Figyelt kérdés
Biokemre vagyok kiváncsi előre is köszi !!!:)

#Debrecen #tág #kozepiskolai felvételi
2014. aug. 7. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal minden évben legalább a tételek 20%-át kell változtatni, így valószínűleg változott.
2014. aug. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Január végén,központi felvételi után kezdtem el készülni.Előtte felesleges,nem egy hatalmas anyagról van szó ha tanulsz folyamatosan.

Tételek alapja minden évben ugyanaz,nem sok változtatás van.Első hülyeséget ír,a tananyag nem változik évente.

2014. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a tananyag változik, a kérdezett anyagot kell változtatniuk. Az átlag 20 tétel nem az egész 4 éves anyagot tartalmazza általában, így van bőven változtatásra lehetőség. Azért szükséges a változtatás, hogy ne lehessen arra játszani, hogy mindig előre tudják a tételeket, így egész évben nem tanulnak, hiszen már tavalyról tudják a tételeket, azaz csak azt tanulják.
2014. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felvételiről van szó,csak 2 éves a tananyag.

Ha az érettségire gondolsz,akkor igazad van.

2014. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy felvételi, elnézést kérek nem néztem a kulcsszavakat.
2014. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!