Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolát akarok váltani,...

Iskolát akarok váltani, vizsgálatra kell mennem? Lent

Figyelt kérdés
Szakközépiskolát akarok váltani, és tüdőszűrésre kell mennem.Pedig úgy tudtam, hogy ide nem kell vizsgálat. Nem akarok tüdőszűrésre menni,mert veszélyrs az a sugárzás. Mit csináljak?

2014. aug. 11. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Némelyik helyre kellhet, ha pl. emberekkel, kajákkal foglalkozol.

Egy sugárzásba nem halsz bele, ráadásul kapsz kötényt, a védeni való helyeket lefedik. Ne parázd már túl, csak egy mellkas röntgen.

2014. aug. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy veszélyes a sugárzás (legalábbis ennyi)! Az orvosi diagnosztikai sugárzás a töredéke a veszélyesnek, akár meg is lehet ismételni. Egy sima röntgen sugárzás szempontjából nem számít. Te inkább sétálnál törött lábbal, mint hogy megröntgeneztesd, hogy tényleg el van-e törve? Gondolod, hogy az orvosok direkt az emberiség kiirtására törekednek, beleértve saját magukat is?
2014. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szokj hozzá engem most vettek fel a baromfifeldolgozó üzembe elöte szobalány voltam kellet a tüdöszürö nemlesz aból semi bajod
2014. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!