Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gimnáziumban vagy a szakközé...

A gimnáziumban vagy a szakközépben szigorúbbak a tanárok? Például, hogy viselkednek a gyerekekkel vagy beleszólnak-e mit hordjanak a diákok, testékszer vagy tetkó a gyereken.

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

gimnáziumban szerintem szigorúbbak, de az már hely és tanárfüggő, hogy mit reagálnak mondjuk egy tetoválásra

nálunk nem tilos, az egyik évfolyamtársamnak van is

de azt nem tudom, hogy kapott-e rá megjegyzéseket

szerintem szakközépben az ilyenek gyakoribbak, meg ott pl sokkal többen cigiznek így az ilyenek miatt már nem is szólnak

nekem ez a tapasztalatom, ilyeneket hallottam ismerősöktől

2014. aug. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakközépben elnézőbbek a tanárok. Gimiben szigorúbbak, bár ez is helyfüggő, és tanárfüggő. Én jobb gimibe járok, és ott is van egy két embernek, tetoválása, fültágítója, piercingje, több fülbevaló, nem igazán szólnak érte, max. egy két öregebb tanár, akik szerint ez felháborító, ízléstelen stb... A ruházatba egyáltalán nem szólnak bele, csak ha van valami és ünneplő kell akkor az igenis mindenkinek kell. Az öltözködéshez még, nyáron több csaj jár haspólóba, shortba, rövid szoknyában, nem szólnak érte. Ha cigizel és észrevesznek, az már komolyabb ügy.
2014. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenütt szigorúak

(valamennyire)

2018. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!