Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimisek! Nektek milyen volt...

Gimisek! Nektek milyen volt az első év a középsuliban?

Figyelt kérdés
Idén leszek kilencedikes, és már nagyon várom! Tapasztalatok? Nektek milyen volt az első év?

2014. aug. 16. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Én már végeztem, de a kilencedik osztály a legjobb. Nem igazán ismer senki senkit. Kevés a pletyka, bántás. Nagyon sok lesz a barátság, de később majd felbomlik és év végére általában menni szoktak a veszekedések, kialakulnak a csoportok, társaságok. Év végére már legkésőbb mindenki próbálja keresni a hozzá illő társaságot. Akkor szoktak elkezdődni a kibeszélések, bántások.
2014. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ksztella válasza:
100%
Mivel volt gólyatábor így mindenkivel megismerkedtem és így nem volt rossz az a bizonyos "első tanítási nap" amitől úgy rettegnek. Igazából a tanárok az elején még rendesek aztán bedurvul :D Na jó,nem mindenhol de nálunk duplán szigorúbbak voltak mint mikor újak voltunk.Amúgy semmi különös nincs,az elején elvisznek egy vizsgálatra,meg félévkor fogászatra.Lehet,hogy más jobban tud mesélni. :)
2014. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ksztella válasza:
Ui:Igaza van az előző válaszolónak!:)
2014. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna az első választ. Tökéletese egyetértek az elsővel.

Most leszek végzős. Kilencedikben mindenki barátkozott mindenkivel. Most meg a fiúk és a lányok teljesen elkülönültek. Nem úgy, hogy gyűlöli egymást a két fél, csak sosem beszélgetnek. Fiú létemre hiányzik sokszor lányok társasága ezért én a jobbfej csajokkal szoktam beszélgetni, ennek következtében a haverjaim is jönnek dumálni a csajokkal, de ők maguktól nem mennek oda. Mondhatni egy rozoga híd vagyok a két térfél között.:D

Egyébként ez ne törjön le, lehet nálatok másképp lesz, és egy remek osztályközösség tagja leszel. :)

2014. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Uhh, köszönöm a váálaszokat!:)

Nálatok voltak év eleji felmérők? Nehezek voltak? Kicsit félek attól, hogy nem lesznek jó jegyeim, mert elég nehéz iskola..

2014. aug. 16. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is jövöre leszek kilencedikes. Melyik gimnáziumba mész?
2014. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk volt nyelv és matek szintfelmérő. Ha a jobb csoportba akarsz kerülni, akkor ajánlom, hogy ezt a két tárgyat nézegesd az utolsó hetekben.
2014. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nyelvi előkészítős osztályba megyek akkor is lesz felmérés?:( a matek nem gond, van magántanárom:)
2014. aug. 16. 21:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor természetesen nem lesz angol szintfelmérő. Melyik gimibe mész?
2014. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Melyik suliba mesz?
2014. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!