Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE AOK hallgatók vannak...

SOTE AOK hallgatók vannak itt? (lenne egy privát kérésem)

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez egy anonim oldal, tehát felesleges privát üzenetet írni.

Másrészt a SOTE-ÁOK-ra felvetteknek van egy facebook-csoportjuk, tele segítőkész felsőbbévesekkel (golya.iocs.hu)

2014. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Se nem vettek fel, se nem akarok jelentkezni oda. Tehát egy SOTE AOK-s hallgatót keresnék továbbra is.
2014. aug. 16. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz odamenni, miről szólna a kérdés?


Amúgy én oda járok és most eléggé kíváncsivá tettél, úgyhogy nekem akár írhatod is.

2014. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Küldtem privátot
2014. aug. 17. 08:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz :)
2014. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még mindig keresném az emberem, egy SeKA jelszóra lenne szükségem, szeretnék pár előadást meghallgatni, mert érdekel a téma és nem férek hozzá.
2014. aug. 19. 22:21
 7/8 anonim válasza:
Olyat szerintem nem fogsz kapni, ugyanis valakinek a neptun-kódja és a privát jelszava is kell hozzá, azt meg hülye aki kiadja. :)
2014. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már kaptam, köszönöm.
2014. aug. 30. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!