Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnázium után milyen iskolát...

Gimnázium után milyen iskolát kell végeznie annak, aki a NAV-nál szeretne dolgozni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, tizedikes leszek, szóval még nem annyira aktuális, de szeretnék tisztában lenni vele. Érdekelnek ezek az adóügyek, szívesen dolgoznék valami ezzel kapcsolatos helyen. Nem ilyen ügyfélszolgálatos szeretnék lenni. Kell valamilyen idegen nyelv ehhez? Hol lehet elhelyezkedni pályakezdőként, és mennyi a fizetés? Gimnázium után milyen iskolát kell végeznie annak, aki a NAV-nál szeretne dolgozni?

2014. aug. 17. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de tanácsként azt tudom mondani, hogy nézzél álláshirdetéseket, oda le vannak írva a követelmények.


[link]

2014. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem ügyfélszolgálaton akarsz dolgozni, akkor pl: közgáz egyetem, pénzügyi és számviteli főiskola vagy gazdasági főiskola, vagy jogi egyetem.
2014. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez van írva a honlapon: Főiskola, Felsőoktatásban szerzett jogi, gazdaságtudományi, igazgatásszervező, közigazgatás-szervező, informatikai, biomérnöki, környezetmérnöki, vegyészmérnöki, élelmiszermérnöki, környezetgazdálkodási agrármérnöki, bűnügyi igazgatási, rendészeti igazgatási szakképzettség; felsőoktatásban szerzett szakképzettség, valamint könyvelés és adózás szakterületen szerzett legalább emeltszintű szakképesítés. De mindet így egybe kérik?
2014. aug. 17. 15:10
 4/5 A kérdező kommentje:
És ilyeneket hol lehet megtanulni: Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása
2014. aug. 17. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom te írtad ki azt a gyönyörű kérdést, ahol felsoroltad az összes képzettséget :D

Nem, nem kell mind, csak egy,de ajánlott vmilyen gazdasági képzés. Szoktak meghirdetni állásokat középfokú (pl. OKJ képzés) és felsőfokú (diplomát adó képzés) végzettségűeknek is. Értelemszerűen középfokú végzettséggel sokkal kevesebb fizetést kapsz, mint felsőfokúval.

A fizetés amúgy siralmas, pl. diplomával kezdőként egy alsó szervnél középfokú nyelvvizsgával kapsz bruttó 178950 Ft-ot, ami nettóban (tehát amit "kézhez kapsz") 117212 Ft. Ehhez még valszeg jön cafeteria, és lehet h van más béren kívüli juttatás is.


Ami meg le van írva feladatkörnek, azt majd ott megtanulod ha elkezdesz dolgozni.

2014. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!