Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetemen leszek...

Miskolci Egyetemen leszek elsőéves, a tantárgyakat mikor lehet majd felvenni neptunban?

Figyelt kérdés

Más iskolában már elkezdődött a tantárgyfelvétel, de itt még csak a listázásban sincs benne.

Hallottam olyat is, hogy első félévben nem nekünk kell felvenni a tárgyakat, igaz ez?



2014. aug. 20. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is most leszek elsőéves.:)

A tantárgyfelvétel tudomásom szerint a regisztrációs héten lesz, az pedig szeptember elsőnhete. (vagyis nálunk így van, szerintem nálatok is)

Nálunk az órákat is felveszik helyettünk, de csak az első félévben. Ennek egyébként utána kell nézni. Szerintem hívd fel a tanulmányi osztályt!

2014. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miskolcon közvetlen a tanítás kezdete előtti héten lehet a tárgyakat felvenni:


Regisztrációs hét



szeptember 1. (hétfő):

8 órától

ÁJK


14 órától

GÉIK

szeptember 2. (kedd):

8 órától

BTK


11 órától

GTK


14 órától

BBZI, EK

szeptember 3. (szerda):

8 órától

MFK, MAK


Viszont úgy tudom, hogy az elsőéveseknek csak be kell iratkozni neptunban, a tárgyakat felveszik nekik.

2014. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én két szakot is elvégeztem a Me-n, két karon tanultam. (ÁJK és EK) egyiken se vette fel a TO a tárgyakat elsőben, nekünk kellett felvenni a mintatanterv alapján.

Viszont a tantárgyfelvétel szigorúan csak a regisztrációs héten lehetséges. Türelem szept. 1-től tudod aktívra állítani a félévedet és utána felvenni a tárgyakat.

2014. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen szakra fogsz járni, pl. GÉIK-en felveszik első félévben mindenkinek, de van ahol magadnak kell felvenni már első félévben is.

De egyébként ha neked is kell felvenni akkor is majd csak a regisztrációs héten tudod felvenni, uh nem vagy elkésve :)

2014. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

előző vok :)

én GÉIK-en kezdtem és nekünk felvették a tárgyakat és a regisztrációs héten volt egy ilyen felkészítő foglalkozás ahol pár dolgot megmutattak a Neptunban, és akkor csináltuk meg a beiratkozást és az idegen nyelv felvételt.

2014. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ÁJK-s vagyok, tavaly voltam elsős, és nem vették fel nekünk a tárgyakat, viszont volt a beiratkozás után egy neptun tájékoztató, ahol megmutatták hogy kell felvenni a tárgyakat. :)
2014. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mfk-soknak is felveszik a tárgyakat 1.félévben még
2014. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
MAK-on is felveszik a szakmait, a jogot, közgét, tesit és ezeket nem.
2014. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen karra jársz, MFK-n az első félévben felveszik nektek a tárgyakat
2014. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!