Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magántanulóként a fél évi...

Magántanulóként a fél évi jegyemet muszáj a fél évi vizsgával megszerezni? Nem lehet, hogy témakörönként írok egy TZ-t és ezek átlagát kiszámolva kapom meg a jegyem?

Figyelt kérdés
Gondolkodom a magántanulósdin mert így jobban tudnék haladni és több mindent tudnék megtanulni,de elég izgulós vagyok és arra nem vágyom,hogy 1 esélyem legyen kialakítani a félévi jegyem,de ha ez a TZ-s dolog működik úgy kitudnám magamból hozni a maximumot.Ilyet lehet?Iskolától függ?vagy hogy megy ez?

2014. aug. 21. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az iskola beleegyezik, meg lehet oldani.
2014. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. aug. 21. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanárral nálunk annó' le lehetett beszélni, hogy adja oda ofőnek, hogy mikor írunk TZ-t és akkor egybe minden tárgyból átküldte a dátumokat (havonta, hetente stb) és akkor arra kellett csak bemenni.
2014. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jogilag vizsgázni kell
2014. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsó jól mondja, jogilag vizsgázni kell. De pl nálunk a szaktanáraim közül egyetlen olyan volt, aki nem engedte ezt a módszert amit te írtál, a többi igen, szóval tanárfüggő.


Mondjuk én egy idő után lusta voltam bejárni, és inkább csak fél évkor mentem be :D

2014. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!