Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadikban van még ezeken...

Tóth V. kérdése:

Nyolcadikban van még ezeken kívül valamilyen tantárgy? (Általános) Többi lent.

Figyelt kérdés

Nyelvtan,irodalom,fizika,biológia,földrajz,történelem,rajz,technika,testnevelés,idegen nyelv (nekünk angol),kémia,matek,informatika,média,ofő,és talán etika,de ebben nem vagyok biztos.

Most éppen füzet,stb. vásárlás előtt állok,de az a baj,hogy a könyveket csak az első tanítási napon osztják ki,ezért nem tudom pontosan,hogy mennyi és milyen tantárgyak lesznek.

Ennyi az össz,vagy még van esetleg?



2014. aug. 21. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekünk nem volt etika és média sem nyolcadikban. (most megyek 9-be szóval friss még az emlékezetem)

Amúgy szerintem vegyél sima/négyzetrácsos "kockás" /vonalas füzetből kb. 10-15 darabot ,és így ha valamelyik betelik ,nem kell év közben venni újat ,és elég lesz. :)

2014. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az etika nálunk sem biztos,lehet,hogy "folytatjuk",mert most hetedikben a második félévben tantárgy volt,nem tudom,hogy esetleg ezután is az lesz-e.A média az fix,mondta az osztályfőnökünk,ő fogja nekünk tartani..:)

Vennék és akár több füzetet is,csak az a gond,hogy valamikor október-november környékén kifogunk költözni Írországba,és így felesleges lenne több füzetet venni a kelleténél.

Egyébként köszi a választ!:)

2014. aug. 21. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha költözöl, akkor egy füzet/tárgynál többet nem vennék nagyon.
2014. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja,hogy csak 1-2 hónapot fogsz járni.Akkor vegyél nyelvtan,irodalomnak egy füzetet(csíkos),matek,fizika is mehet egybe(négyzethálós),kémia,biosz is(sima),töri,angol szintén(csíkos).A többire nem nagyon kell füzet,vagy ha igen,akkor ilyen kicsit,spirál nélkülit vegyél a többinek(rajz,technika,infó),abba beleírod az összeset.Egyébként tudják a tanáraid,hogy elmész? :)
2014. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudjak,mert ez a koltozes dolog csak juliusban alakult ki,apu akkor ment ki probaidore,szoval a tanarok csak ev elejen fogjak megtudni.

Koszi a tanacsokat,az utolso valasznak pedig kifejezetten orulok,ez jo otlet:)

2014. aug. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!