Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen és mennyi füzetet...

Milyen és mennyi füzetet vegyek nyolcadikra? (sürgős)

Figyelt kérdés
tavalyról maradt 4 négyzetrácsos 4 vonalas és 3 sima füzetem. Még mennyit kell vennem?
2014. aug. 21. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy mennyit szoktál írni, illetve, hogy a tanáraid mennyit íratnak a füzetbe, és mihez elég csak a könyv.


Szerintem a négyzetrácsos és vonalas füzeteket pótold ki 10-re, ha pedig időközben kevésnek találnád, akkor majd veszel hozzá még.

2014. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vonalasból vehetsz akár 15-20-at is, több olyan tantárgyad is lesz, amihez ez kell, mint a négyzetrácsos.
2014. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
másik iskolàba megyek, nem tudom mik ott az ilyen szokások..:) de azért köszi:) tavaly matekfüzetből 3és fél kellett, minden másbol 1 vagy kevesebb. meg volt olyan tantargy amiből nem kellett füzet mert olyan volt a könyv. Szóval most azt se tudom hogy fizikábol bioszbol és kémiából milyen füzet kell..:/ meg lesz uj tantárgy a média és ott se vagyok képben füzet ügyben..ugyhogy légyszi help:) köszike:)
2014. aug. 21. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne felejtsd el, hogy felvételire készülsz, tehát matekra és magyarra több füzetet szánj, mint általában. :) Ezért mondtam, hogy inkább vegyél mindenből bőven, nem kell a legdrágábbat venni, teljesen felesleges. Ami megmarad, azt majd felhasználod gimiben.


A fizika-biosz-kémia mindig tanárfüggő (utáltam, hogy erre én sem tudtam készülni, de nekem ott sorakozott egy rakás füzet a szekrényemben). Fizikára általában a simát szokták javasolni a rajzok miatt, nekünk anno kémiára is azt hiszem az kellett, bioszra meg semmi. (Középsuliban írtunk csak füzetbe, ott is simát használtam.) Médiára vonalasat mondanék.

2014. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 vonalas füzet egy évre? :O Minek? :D Nyelvtan 1,irodalom 1,töri 1,angol vagy német 1.Nem tudom,mire szoktál még vonalasat használni,de max.8 kellhet,úgy,hogyha betelik valamelyik.De szólj,ha tévedek.Vagy csak nálam nem telt be a nyelvtan,irodalom füzet soha...pláne 8.ban nem.2.félévbe semmit sem csináltunk.
2014. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
angol szakos gimibe készülök menni ha ez számít:)
2014. aug. 23. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, 15. Hidd el, hogy simán tele lehet írni annyit, és nem csak ennyi tantárgya lesz, amennyit felsoroltál. És ha visszaolvasol, azt is látod, hogy ha megmarad néhány, azt fel tudja használni jövőre, vagy azután, vagy ameddig tanul. Nem árt előre is gondolkodni. :)
2014. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!