Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sok külföldi miért jön Magyaro...

Sok külföldi miért jön Magyarországra egyetemre?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 02:26
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert itt olcsóbb, ha harmadik világbeli, vagy határon túli, akkor még ösztöndíjat, egyéb kedvezményeket is kapnak. (Amit az itthoniak nem)
2014. aug. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Azért felháborító, hogy egy sötét afrikai gettó országból érkezettet jobban támogatnak, mint a saját hazabelit.
2014. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neked is megvan erre minden lehetőséged hogy külföldön ösztöndíjjal tanulj, én igenis pártolom azoknak a tehetségesebb egyéneknek a támogatását, akiknek amúgy kevés lehetőségük lenne a felemelkedésre, mert pl. olyan helyen laknak, vagy nem annyira tehetősek, stb.

A baj akkor van, ha az állam eszetlenül minden jött-ment hülyegyereket támogat, elvéve a helyet ezáltal a tehetségesebb MAGYAR emberek elől...

Az én környezetemben előbbire van példa csak és kizárólag, persze nem vagyok naiv, tudom, hogy utóbbira is van példa bőven, ettől még én kitartok a véleményem mellett, egy normális világban ez fel sem merülne kérdésként, inkább ezen kéne elgondolkoznia az embereknek...

2014. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a magyarok elől veszik el a helyet, mert a magyaroknak meg van szabva egy keret, hogy bizonyos egyetemekre hány tanulót vegyenek fel, mennyire lesz szüksége az ORSZÁGNAK! Többet felesleges felvenni, mert nem fog tudni vele elhelyezkedni, legfeljebb a fizetősre vehetik fel.
2014. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Azért nem tudom ki pontozta le a második hozzászólásom, de legalább pluszt is adtak, mert a multkor még kevesebb százalék volt. Mert szerintetek ez rendben van, hogy mindenféle jött ment arab, néger, etióp jár ide hozzánk? ÉS most nem rasszista megnyílvánulásként mondom, mert semmi bajom egyébként velük, de miért ide jönnek? Idehoznak mindenféle vírust stb. De jó,hogy mindenki minket talál meg. Aki lepontozott, az egy idióta, és szerinte idegeneket jobban kell támogatni, mint a saját hazabelit. Az egy dolog, hogy magyarok is mennek külföldi egyetemekre, ebből nem kívánok vitát nyitni, de azért a magyar szaktudás elég jó.
2014. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát - valaki ide"csalogatja" őket

Mert fizetnek tandíjat -

2015. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!