Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Öveges József...

A budapesti Öveges József Szakközépiskoláról vélemények?

Figyelt kérdés
Testvérem most menne ebbe az iskolába, mert sajnos tanulással nehézségei vannak és ajánlották ezt, viszont volt aki nagyon negatívan vélekedett az iskoláról...Érdekelne mind az oktatással, mind az ott tanulókkal kapcsolatos vélemény! Köszönöm!

2014. aug. 24. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha komoly tanulási nehézségei vannak, akkor célszerű odamenni, mert máshol nem fogják az ő tanulási nehézségeit tolerálni. Papírja van a részképesség-zavarairól? Nem egy elitiskola, de nem is az a dolga.
2014. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van papír természetesen és amint írtam, volt aki pont ezért ajánlotta. Viszont hallottam olyanokat is, hogy sok ott a züllött és drogos tanuló.
2014. aug. 24. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos van, hiszen ez egy szakközép- és szakiskola. Mérlegelni kell, hogy képes lenne-e egy jobb színvonalú iskolában helytállni. Milyen tanuló?
2014. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nehezen megy neki, mint írtam is papírja is van róla, szóval egy erősebb iskola nem valószínű....
2014. aug. 24. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Jó iskola, csak szakmát ne tanuljon ott! (befejezi az iskolát és a seggét törölheti vele.)
2015. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!