Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szept 8-ig kéne befizetnem az...

Szept 8-ig kéne befizetnem az önköltség első részletét, de diákhitellel fizetném, és azt csak október15-én utalják?

Figyelt kérdés

Kaptam a Neptunban üzenetet, hogy szeptember 8-ig kell befizetni az önköltség első részletét. Viszont én Diákhitel2-vel szeretném fizetni. Még nem igényeltem, de ha szept 15 előtt igénylem, akkor is csak október 15-én utalják el az iskolának, ha jól tudom.

Mi a teendő ilyenkor, be kell jelentenem a sulinak, hogy diákhitellel fizetem?



2014. aug. 24. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ezzel kapcsolatos irodát és ők elmondják. Rajtad kívül még millió diáknak jön meg októberben a DH, szóval ez nem ismeretlen probléma. :)
2014. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk fel kellett tölteni a szerződést az ETR-be, hogy diákhitelből akarom finanszírozni a félévet, és ezt elfogadják, így nem veszik figyelembe hogy szept 8 után sincs még kifizetve. Szerintem igényeld meg minél előbb, mindenképp még szeptember 8 elött
2014. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, kedden leadom az igénylést. Köszi a válaszokat!
2014. aug. 24. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!