Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közgazdasági szakokat mennyire...

Közgazdasági szakokat mennyire nehéz angol nyelven elvégezni milyen szintű tudás kell hozzá?

Figyelt kérdés
Még van egy évem jövőre megyek egyetemre és nemzetközi gazdálkodást szeretnék tanulni valószínűleg a BGFen(Corvinusra nem kerülnék be BME-n meg nem lehet angolul na de ez mindegy is:D) A lényeg,hogy mint írtam azért a BGFet választom mert angol nyelven szeretném tanulni de félek ,hogy nagyon nehéz lesz habár szeretem az angolt meg viszonylag jól is beszélek azért mégis..Valakinek tapasztalat vagy infó erről? (Nem feltétlenül a nemzetközi gazdálkodásról igazából kereskedelem marketing gazd.men nem nagyban tér el szerintem). Ja amúgy most nyelv vizsgáztam angolból középszinten az eredményt még nem tudom de szerintem sikerült de ha neadjisten nem akkor is vagyok középszinten mert jó pár próbanyelvvizsga sikerül már és ugye addig van egy évem addig járnék angoltanárhoz meg esetleg nyárra megpróbálnék kijutni angol nyelvterületre na de mindegy köszönöm előre is a válaszokat:D

2014. aug. 25. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
BGF Külkerre járok, nemzetközi gazdálkodás angol nyelvűre..Hát szerintem minimum felsőfok kell,de még az is kevés.Nekem megvan a felsőfokúm, 92%-os lett az angol emeltem, és mégis jópár dolog van amit nem értek és magyarul könnyebb lenne. Infó elméletet pl. angolul...not easy
2014. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!