Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem lesz meg az előírt...

Ha nem lesz meg az előírt kreditem utolsó félévben, mi lesz?

Figyelt kérdés
Utolsó félévemet kezdem és előreláthatóan elég sok kreditem hiányozni fog. Most kell majd még egy félévet csinálnom? BKF- levelezőn vagyok.
2014. aug. 25. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi hiányzik?

Próbálj meg más tárgyakat is felvenni, hogy több kredited legyen.

2014. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nyilván próbáltam....nincs elég felvehető tantárgy, szóval szívás, ráadásul hülye rangsorolásos rendszer van így utolsó pillanatban derül ki, hogy tényleg felvettem- e a tárgyat. hiányzik még vagy 20 kredit.
2014. aug. 25. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván meg kell lennie a szükséges kreditmennyiségnek a végzéshez. Nem vagyok otthon a levelezős képzések tanterveiben, de ha van olyan tárgy, ami nincs keresztféléven, akkor akár még 2 féléven keresztül is ott kell maradnod.
2014. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg az előírt kredit, akkor egyértelműen csúszni fogsz. Nem egyedi eset.
2014. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!