Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges az, hogy a BME-n...

Lehetséges az, hogy a BME-n nem lehet a diákhitel2-vel kifizetni a tandíjat?! Légyszi segítseteek :- (

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A BME-re fogok járni szeptembertől önköltséges képzésre. Diákhitel2-vel szeretném kifizetni az önköltséget. A Neptunban kaptam üzenetet, hogy szeptember 8-ig kéne befizetnem az első részletet (120 ezer). Holnap adnám le a Diákhitel2 igénylésemet, viszont a Diákhitel honlapján olvastam, hogy a BME-n nincsen "engedményezés", akkor ez azt jelenti, hogy mindenképp bekell fizetnem az első részletet? Vagy hogy van ez? Valaki tudna segíteni? :( Nagyon kétségbe vagyok esve.

[link]



2014. aug. 25. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


bajban leszel, ha nem tanulod meg, hogyan keress infót. :)

2014. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jajj :D köszönöm <3 akkor a 101-es cumót kell intéznem a neptunban igaz? :D
2014. aug. 25. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:

igen :)


Jó tanulást a BME-n :)

2014. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi isten vagy, megmentetted az életem :3
2014. aug. 25. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne meséld el sehol, hogy egy Corvinusos segített :)))))
2014. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Diákhitel 2 minden intézményben felvehető a tanulmányok finanszírozására. Nincs az a régi hülyeség, hogy csak bizonyos intézmények engedik, hogy diákhitelből fizess. Ha már elkezdték tönkretenni a kormány részéről a felsőoktatást, legalább ez egy jó lépés volt tőlük.
2014. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!