Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Apor Vilmos Katolikus főiskola...

Apor Vilmos Katolikus főiskola, szociálpedagógiai szakáról mi a véleményetek? Valóban ingyenes ez a képzés ( levelező )? Esetleg személyes tapasztalatok, oktatás szinvonala, konkrétan a szakról tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én végzős szociálpedagógus hallgató vagyok. Hogy mi a tapasztalatom, pár mondatban nem lehet leírni, elég vegyes. Szerintem minden főiskolán, egyetemen vannak jó és rossz tanárok, érdekes és unalmas tárgyak.

Ha érdekel a pszichológia, pedagógia, jog, akkor jelentkezz, hiszen eköré a tárgyak köré épül nagyjából ez a szak. Összességében nem bántam meg, hogy ide jelentkeztem. Egyébként levelezőn járok és nekem államilag finanszírozott volt, vagyis nem kellett fizetnem.

2010. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
75%

Én jelenleg elsős vagyok ott és nekem nagyon tetszik.

Nem mondhatnám egy nagyon nehéz szaknak pl én azért is jelentkeztem arra,mert több lehetőségem is van az elhelyezkedésre ezzel a szakkal,valamint nincs matek. :)

Szó ami szó én csak ajánlani tudom.

2010. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!