Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges, hogy felveszek...

Lehetséges, hogy felveszek egy tantárgyat és nem járok be? Vagy vannak következményei?

Figyelt kérdés
Fel akarok venni többet csak hogy meglegyen a 30kredit, mert első éves vagyok és nem szeretném, hogy felvegyék helyettem. Az lehetséges, hogy utána meg nem járok be? Vagy hogy működik ez a hiányzásokkal? Hozzáteszem hogy csak fél évet akarok maradni, ezért az nem gond ha nem engednek át vagy ilyesmi.

2014. aug. 30. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy előrébb vele ha felvetted és nem teljesíted a tárgyat.

Semmi értelme amit csinálsz.

Egyetemeként de főleg szakonként változik hogy van-e katalógus és a hiányzásnak milyen következményei vannak.

Ha szigorúan veszik a hiányzást még az aláírásod sem lesz meg..van ahol a nem teljesített, de a felvett kreditért fizetni kell utólag.

Fél év után nem tudsz átmenni sehova, mert 2 db. lezárt félév kell az átjelentkezéshez.

2014. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetem- és órafüggő a dolog a hiányzásokkal.


Alapból ha nem fogod folytatni, akkor tök mindegy (bár akkor nem értem, minek iratkozol be egyáltalán, ha már most tudod ezt).

Viszont van, ahol a bukott kreditekért fizetni kell, szóval ezt nézd meg, hogy nálatok hogy van! Mert emiatt lehet, hogy adott esetben majd perkálnod kellene.

2014. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!