Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Első évesként felvették nekem...

Első évesként felvették nekem a tárgyakat Neptunban azokat én leadhatom és felvehetem más időpontban?

Figyelt kérdés
Első évesként ugye felvettek nekem automatikusan minden tárgyat, viszont észre vettem hogy az egyik órát áttudnám venni egy jobb időre. Amit felvettek nekem automatikusan leadhatom és felvehetem a másikat?

2014. szept. 2. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld ki
2014. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. A tanulmányi osztályon elég ferde szemmel néznének rád. Egyik csoporttársam még kipróbálta anno, elég szép letolást kapott érte...
2014. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én viszont azt gondoltam hogy holnap reggel megkérdezem a tanulmányi osztályon még van hely, ugyan az a tanár csak más időpont és nekem jobb lenne. Az baj hogy igy magamtól most nem merem kipróbálni.
2014. szept. 2. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Így vakon nehéz okosat mondani, mert nem tudjuk az egyetemed működését. Nálunk pl mindenki egy kurzust vesz fel, aztán kapunk központi órarendet csoportonként és kész, nincs lehetőséged semmit sem variálni, maximum csoportot váltani, de akkor nem csak az az 1 óra, hanem az összes többi is módosul. Van olyan hely, ahol teljesen magadnak rakhatod össze, ezeken a helyeken szokott lenni a verseny a helyekért. Ha ilyen eset van, akkor változtathatsz, de elsőévesként, 0 rutinnal én nem bolygatnám a helyedben. Aztán az is lehet, hogy a 2 eshetőségnek valami egyvelege van nálatok, akkor pedig csak kavarodás lesz belőle.
2014. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!