Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így bekerülhetek a Bajza...

Így bekerülhetek a Bajza József Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

7.-es vagyok 2 napja, de 6.ba lett 1 db 3-asom matekból :/ kb 9 5-ös és 4 4-es. Sokat számít ha matekból 3-as lettem?

Még van esélyem bekerülni, ha nem szerzek t

3-ast?



2014. szept. 2. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Ne akarj odajarni. 11.-es vagyok es eletem egyik legnagyobb hibaja, hogy oda jarok. A lanyok 70% r!banc a maradek meg viszonylag normalis. Sracoknal ugyanilyen az arany a normalisak es a koc$ogok kozt.

Az igazgato egy lenezo, ún. Agressziv beszelo, egoista es egyenelnyomo alak. 1 ember van aki szereti, az is sajat maga.

Csak hogy mondjak egy peldat:

A takaritononek tavaly ilyet mondott: " a rangretlan en itt helyezkedek el (mutatja a kezevel h font), te pedig ott len (ezt is mutatja a kezevel)".

Nehogy azt hidd hogy a diakokkal vagy a szulokkel maskepp banik :)

Tavaly egyik sorstarsamhou besurrant valami rokona amikor a bortonor (portas) nem fogyelt, es ezert termeszetesen ez a sorstarsam lett megbuntetve, majd ez a nagyszeru vezetonk hozzatette hogy "ne szomorkodj, majd a fiukad elol hatul megszeretget"

Na eleg indok hogy messzirol elkeruld? Vagy szeretned hogy meseljek meg?

2014. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki irta a levelet: nem, egyaltalan nem jo suli. Nem tobb a tanulasi lehetoseg, sot... :)
2014. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!