Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A NEPTUN-ban már felvettem...

A NEPTUN-ban már felvettem néhány tárgyat azonban van olyan kurzus ami megtelt. Viszont csak tegnap iratkoztam be mert pótfelvételit nyertem. Ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanahhoz a tárgyhoz több kurzus tartozik? Ha igen, akkor próbálj meg felvenni egy olyat ami még nem telt be. Ha rangsorolásos jelentkezés van, és nem versenyjelentkezés, akkor is próbálkozz, mert a mázlipontjaid alapján bekerülhetsz. Ha egyik sem működik, a versenyjelentkezésben pályázhatsz az üresen maradt helyekre, vagy ha valaki lead valamit.
2014. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Öö, csak nekem nem egyértelmű, hogy az ELTE-re vették fel?


Meddig van tárgyfelvétel? Esélyes, hogy van, amit leadnak az első héten még, szóval szerintem folyamatosan figyeld, hogy van-e megüresedés.


A másik, amit megtehetsz, hogy írsz a tanárnak / tanszéknek, hogy bővítsen, mert hogy pótfelvételizős vagy és eddig nem volt alkalmad, most meg nincs helyed. Csak meghatódnak.

2014. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj üzenetet a tanárnak, aki tartani fogja, hogy bővítse ki a létszámot, mert fel szeretnéd venni/kötelező felvenned a tárgyat. Esetleg fordulj a tanulmányi osztályhoz, hátha ők is tudnak segíteni.
2014. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanár, tanulmányi osztály, intézeti titkárság, kari rendszergazda - ezekhez fordulhatsz
2014. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget! És esetleg nem tudnátok abban segíteni, hogy konkrétan milyen szöveget is kellene küldenem a tanárnak? :D kicsit parázok...bocsi :/ :D
2014. szept. 4. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!